Strona główna Blog Otwarcie Domu dla Skrzywdzonych Zwierząt

Otwarcie Domu dla Skrzywdzonych Zwierząt

Przewidywany czas czytania: 2 minuty

Otwarcie Rędzińskiej - obrazek wyróżniający

Otwarcie Domu dla Skrzywdzonych Zwierząt

W sobotę 6 kwietnia 2024 miało miejsce nie lada wydarzenie, stanowiące kolejny krok w naszej nieustającej misji zmieniania świata na lepsze: otwarcie pierwszego w Polsce Domu dla Skrzywdzonych Zwierząt. To wyjątkowe miejsce znajduje się w zakupionym przez nas, między innymi za pieniądze wygrane w konkursie Ratujemy Zwierzaki, domu przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni za wsparcie okazane tej inicjatywie.

Idea budowy Domu dla Skrzywdzonych Zwierząt towarzyszyła nam od dawna. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie psy będą dochodzić do siebie w warunkach domowych a nie w boksie. Ten pionierski projekt znacznie ułatwi socjalizację naszych najbardziej pokrzywdzonych podopiecznych. W trzech pokojach na Rędzińskiej, pod opieką lokatorów, zamieszkają psy, które uczyć się będą, na czym polega życie w domu w dużym mieście. Ich opiekunowie będą prowadzić normalne życie, uczyć się lub pracować, co ma lepiej przygotować psy pod ich opieką do warunków, jakie napotkają już po adopcji w domach stałych. Trzymamy kciuki!


Podczas oficjalnego otwarcia można było zobaczyć wnętrze domu i dowiedzieć się, na czym będzie polegać opieka nad psami w tym miejscu a także zakupić coś na naszym nieocenionym Bazarku. Pogoda nam dopisała i bardzo cieszymy się, że tak licznie nas odwiedziliście. Bez Waszego nieustającego wsparcia to wyjątkowe miejsce nie miałoby szans powstać.

Podziel się ze znajomymi