O domach tymczasowych

Dom tymczasowy to jedna z najlepszych form pomocy Zwierzętom. Zwierzę, które przebywa w warunkach domowych oczekując na adopcję, ma znacznie większe szanse na znalezienie domu stałego. W domu tymczasowym lepiej poznajemy psa/kota, uczymy go prawidłowych zachowań i mamy pewność, jakiego domu stałego będzie potrzebował.

Co musisz wiedzieć?

Aktualnie 54 nosków czeka na swój dom

Czym dokładnie jest dom tymczasowy?

Dom tymczasowy pełni funkcję tymczasowego schronienia dla uratowanego zwierzaka, zapewniając mu opiekę do momentu znalezienia stałego opiekuna.

Jak długo trwa pobyt Zwierzaka w domu tymczasowym?

Długość pobytu Zwierzęcia w domu tymczasowym zależy od wielu czynników. Może to być kilka dni, tygodni lub dłużej. Decyduje o tym dom tymczasowy.

Na czym polega dom tymczasowy?

Jest to po prostu codzienna opieka nad Zwierzakiem. Przyjmujesz pod swój dach Zwierzę i zapewniasz mu opiekę odpowiednią do jego stanu zdrowia i potrzeb gatunkowych.

Co obejmuje opieka w domu tymczasowym?

Nie ponosisz żadnych kosztów z tego tytułu. Zapewniamy karmę, akcesoria i opiekę weterynaryjną. Ze swojej strony poświęcasz tylko odrobinę swojego czasu.

Jak zostać domem tymczasowym

Jeżeli chcesz dać tymczasową opiekę Zwierzakowi zgłoś się do nas i wypełnij formularz.

Artykuły o domach tymczasowych

Na naszym blogu dowiesz się więcej o tym, czym żyje GRUPA RATUJ

Kontakt

Jesteśmy tu dla Zwierząt i Ciebie

Skontaktuj się z nami, aby zgłosić zaniedbanie, nawiązać współpracę lub uzyskać więcej informacji

Powód kontaktu

W temacie adopcji

Wszystkie informacje dotyczące adopcji można znaleźć na podstronie o procesie adpocji lub w profilu zwierzaka. Wszelkie inne pytania związane z adopcją prosimy kierować do nas na Facebooku.


Twoje zgłoszenie jest przyjmowane przez system informatyczny, więc nie dodzwonisz się na podany w ogłoszeniu numer. Pamiętaj o dokładnej treści SMS i o wysłaniu go w terminie, bo wszystkie inne zgłoszenia są odrzucane. Na tym etapie nie pisz, dlaczego to Ty powinieneś adoptować. O wszystkim porozmawiamy na kolejnym etapie.